29 września odbyły się wybory do Zarządu Samorządu Uczniowskiego oraz na Szkolnego Rzecznika Praw Ucznia.
Komisja przygotowała karty do głosowania a uczniowie z klas IV - VIII poczuli się jak podczas najważniejszych wyborów wrzucając głosy do urn wyborczych i wybierając swojego kandydata.
Rzecznikiem Praw Ucznia została wybrana Pani Justyna Włoczewska.
Przewodniczącą Samorządu Uczniowskiego została Julia Waśkiewicz z klasy 6a.
I zastępcą Julii został Tadeusz Kasask, II zastępcą Gabriela Tracz - oboje z klasy 6b.
Do zarządu Samorządu Uczniowskiego weszli również również: Aleksandra Machulak (5a), Małgorzata Moczulak (5a), Julia Kwiatkowska (6a) oraz Magdalena Kalbarczyk (7a).
Nad całością wyborów czuwała Pani Anna Muzal.
Dziękujemy za wszystkie oddane głosy, zaufanie i za wszelką pomoc przy organizacji wyborów.