4 marca przedstawiciele naszej szkoły Barbara, Paulina oraz Patryk wraz z opiekunem panem Arturem Mokrzyńskim wzięli udział w X edycji gry terenowej "W Szeregach Niezłomnych". Udział w grze wymagał od uczestników doskonałej wiedzy na temat życiorysów i dokonań Żołnierzy Wyklętych. Czekało na nich również dużo wyzwań sprawnościowych. Zmagania drużyn rozpoczęły się w SP nr 317 na ulicy Deotymy, a zakończyły w Areszcie Śledczym przy ulicy Rakowieckiej.
Drużyna zajęła dumne V miejsce! Gratulujemy!