Szanowni Państwo,
z radością informujemy, że w najbliższą środę (25 lutego, godz. 14:00) podczas zajęć Klubu Młodego Odkrywcy odbędą się wyjątkowe warsztaty STEAMowe. To doskonała okazja, by nasi uczniowie zmierzyli się z nauką w praktyce poprzez angażujące zadania i wyzwania grupowe.
W programie przewidziano m.in.:
1. Budowę latarki diodowej – podstawy obwodów elektrycznych.
2. Tworzenie „kanapki dźwiękowej” – zabawy z akustyką.
3. Odkrywanie tajemnic środka ciężkości.
4. Konstrukcję katapulty jako przykładu maszyny prostej.
5. Wspólne budowanie wieży – trening współpracy i myślenia inżynieryjnego.
Warsztaty poprowadzi gościnnie Pani Monika Kokosza – opiekunka klubu KMO „Wulkany Energii” ze Szkoły Podstawowej nr 357 im. Mikołaja Kopernika.
Serdecznie zapraszamy wszystkich Młodych Odkrywców!