20 listopada 2024 r. uczniowie klasy 1c wraz z wychowawczynią Panią Ewą Szulich odwiedzili Bibliotekę dla Dzieci i Młodzieży nr 25 - "Ekoteka", mieszczącą się przy ul. Żytniej 64.
Dzieci oglądały fascynujące show naukowe, które łączyło w sobie elementy fizyki, chemii oraz rozrywki. Aktywnie uczestniczyli w eksperymentach, zadawali pytania.
Takie wyjście to nie tylko zabawa, ale też wartościowa nauka o świecie.