31 maja w Młodzieżowym domu Kultury Muranów odbył się uroczysty Finał XXIX Wojewódzkiego Konkursu ,,Wydajemy własną książkę.
Nagrodę w kategorii edytorskiej odebrały:
Aleksandra Szczawińska z klasy III b za książkę ,,Życie Stefci, czyli co nieco o cavii domowej”.
Aleksandra Guzik z klasy Ic za książkę ,, Przygody z siostrą”.
Ola zdobyła również wyróżnienie w kategorii literackiej”.
Młodym autorkom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w twórczym pisaniu własnych książek. Wszystkich, którzy lubią pisać, zachęcamy do wzięcia udziału w jubileuszowej XXX edycji konkursu w przyszłym roku szkolnym.