Szanowni Państwo,
30 września mija czteroletni okres ważności pierwszych Kart Ucznia.
Dzieciom, którym w tym roku mija okres ważności dokumentu, zostaną wydane nowe Karty Ucznia – w których zostaną uaktualnione zdjęcia oraz wgrane uprawnienia na kolejny okres.
Uczniowie klas IV i VII, którym kończą się uprawnienia z dniem 30 września br. mogą dokonać przedłużenia ważności posiadanych uprawnień w wybranym punkcie Obsługi Pasażerów jak również złożyć wniosek poprzez wskazany niżej link:
https://kartaucznia.ztm.waw.pl/ab9e7f41
TERMIN SKŁADANIA WNIOSKÓW – do 23 maja 2021 r.