ZIT

Zintegrowany System Doradztwa Zawodowego ZIT WOF

Drodzy Uczniowie,

Z dniem 1 września 2017 r. przystąpiliśmy do unijnego projektu "Bliżej rynku pracy - Zintegrowany System Doradztwa   Edukacyjno-Zawodowego ZIT WOF", którego celem jest podniesienie wsród uczniów kompetencji kluczowych w zakresie   budoawnia własnej ścieżki kariery edukacyjno-zawodowej i poruszania się po rynku pracy. W ramach tego projektu -   grupa naszych uczniów będzie uczestniczyła w wielu zajęciach, spotkaniach  i warsztatch dotyczących różnych zawodów.

Koordynatorem projektu z ramienia szkoły jest Pani Alina Smosarska - szkolny doradca zawodowy oraz Pani Jolanta Oleszek - pedagog szkolny.

Poniżej znajdziecie wszystkie materiały informujące o realizacji projektu.
Osoby zainteresowane uczestniczeniem w projekcie mogą zgłosić się do szkolnego koordynatora i dopisać się do listy uczestników.

plakat_projekt.pdf

Opis_projektu.pdf

REGULAMIN_PROJEKTU.pdf

FORMULARZ_REKRUTACYJNY_UCZNIA.pdf

Oswiadczenie_uczestnika_Projektu.pdf

• Szkoła Podstawowa nr 386 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
    ul. Grenady 16
  • telefon: 22 632-14-60

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane