• Zintegrowany System Doradztwa Zawodowego ZIT WOF

• Drodzy Uczniowie,

Z dniem 1 września 2017 r. przystąpiliśmy do unijnego projektu "Bliżej rynku pracy - Zintegrowany System Doradztwa   Edukacyjno-Zawodowego ZIT WOF", którego celem jest podniesienie wsród uczniów kompetencji kluczowych w zakresie   budoawnia własnej ścieżki kariery edukacyjno-zawodowej i poruszania się po rynku pracy. W ramach tego projektu -   grupa naszych uczniów będzie uczestniczyła w wielu zajęciach, spotkaniach  i warsztatch dotyczących różnych zawodów.

Koordynatorem projektu z ramienia szkoły jest Pani Alina Smosarska - szkolny doradca zawodowy oraz Pani Jolanta Oleszek - pedagog szkolny.

Poniżej znajdziecie wszystkie materiały informujące o realizacji projektu.
          Osoby zainteresowane uczestniczeniem w projekcie mogą zgłosić się do szkolnego koordynatora i dopisać się do listy uczestników.

plakat_projekt.pdf

Opis_projektu.pdf