• Bal gimnazjalny 2018

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii bal gimnazjalny 2018.

 • Szkolny Dzień życzliwości...
  07.12.2017

  Koleżanki i Koledzy ogłaszamy wyniki konkursu plastycznego na plakat pt. "Bądź życzliwy", ogłoszonego podczas Szkolnego Dnia Życzliwości...

  Nowe zdjęcia dodaliśmy do galerii Dzień życzliwości....

  Najciekawszą pracę w naszej ocenie wykonał i zdobył I nagrodę zespół z klasy 4A  w składzie: Iga Krajewska, Julia Rolek, Blanka Gmitrzak, Helena Ciesielska, Mikołaj Nagadowski. II miejsce zdobyła Oliwia Dąbrowska z klasy 2A, a wyróżnienia przyznaliśmy Zuzannie Goławskiej i Jankowi Pawlikowi również z klasy 4A - zdobywcom nagród serdzecznie gratulujemy. Wszystkim, którzy wykonali i przekazali nam prace - dziękujemy i życzymy wielkiej życzliwości od całej naszej społeczności szkolnej. 

  smileySamorząd Szkolny 

 • Aktualizacja danych

  Dane z programu Zastępstwa zostały zaktualizowane
 • Zajęcia o bezpieczeństwie dla "maluchów..."
  07.12.2017

  We wtorek 5 grudnia 2017 r. zawitał do naszych "maluchów" przedstawiciel Straży Miejskiej aby przeprowadzić z nimi cykl rozmów o różnych zagrożeniach i sposobach zachowania się w takiej sytuacji.

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Zajęcia o bezpieczeństwie dla "maluchów".

 • Ogólnopolski konkurs plastyczny...

  Ogólnopolski konkurs plastyczny...
  07.12.2017

  Drogie koleżanki i koledzy - Klaudia Bakuła z klasy III D otrzymała wyróżnienie w konkursie plastycznym dla dzieci i młodzieży pt. „W HARMONII Z PRZYRODĄ” – VII EDYCJA. Organizatorem konkursu był Wdecki Park Krajobrazowy.

  Na konkurs wpłynęło 1639 prac z 254 placówek w całej Polsce. Gratulujemy sukcesu.

  Samorząd Szkolny

 • Zajęcia profilaktyczne w klasie 1A
  06.12.2017

  6 grudnia 2017 r. w klasie pierwszej odbyły się warsztaty pt. "Papierowa magia - ozdoby choinkowe z papieru i nie tylko."

  Warsztaty poprowadziła mama naszego kolegi z klasy 1 A - Pani Ewa. Bardzo dziękujemy za wspaniałą zabawę podczas tych warsztatów i wiedzę jaką podczas nich zdobyliśmy.

  Dziekujemy i pozdrawiamy

  smileymaluchy z 1A

 • Mikołajki w klasach...
  07.12.2017

  Mikołajki to tradycyjna, polska nazwa święta ku czci świętego Mikołaja, biskupa Miry, obchodzonego 6 grudnia... Od średniowiecza w wigilię tego dnia święty Mikołaj przynosił dzieciom prezenty.... Również do naszej szkoły w dniu wczorajszym zawitał Miokołaj wręczając dzieciom drobne upominki. Radości, zabawom i podarkom nie było końca..., a oto kilka fotek z tego spotkania.,

  Nowe zdjęcia zostały dodane do galerii Mikołajki w klasach....

 • Spotkanie z autorem Tomem Justyniarskim...

  „Ratowanie zwierząt przynosi szczęście”

   

  W środę 22 listopada br., w naszej szkole odbyło się spotkanie z pisarzem i obrońcą zwierząt Tomem Justyniańskim, autorem pierwszej, demokratycznie wybranej (przez głosowanie), lektury szkolnej pt." Psie troski". Tom Justyniarski, jest kochającym ojcem, wielbicielem zwierząt i rzecznikiem Towarzystwa Obrony Zwierząt. Jest też pomysłodawcą Pierwszego w Polsce i w Europie Okna Życia dla Zwierząt, działającego w Warszawie przy ul. Wolskiej 60. Pisarz podczas spotkania opowiedział o sobie i swojej pasji jaką jest ratowanie zwierząt. Na spotkaniu z dziećmi mówił również o uratowanych przez siebie  zwierzętach, których historie opisał w książkach:
  „Psie troski”, „Mój przyjaciel bocian” i „Kocia mama”. Pisze w nich o wartościach, uczy jak dbać o przyjaźń, jak spełniać swoje marzenia, jak pomagać zwierzętom, co znaczy prawdziwie kochać zwierzęta.

 • Otwarcie placu zabaw...
  17.11.2017

  Dnia 17 listopada 2017 r. o godz. 11:00 w naszej szkole odbyło się uroczyste otwarcie nowo wybudowanego placu zabaw dla dzieci. W uroczystości przecięcia wstęgi uczetniczył Zastępca Burmistrza Dzielnicy Wola m.st. Warszawy Pan Adama Hać. Po uroczystości "nasze szkraby"  pełne zapału testowały nowoczesne elementy dziecięcej infrastruktury. Zapraszamy obejrzenia fotek z uroczystości w galerii zdjęć...

 • Dzielnicowa uroczystość ślubowania klas pierwszych...

  Dzielnicowa uroczystość ślubowania klas pierwszych...
  11.10.2017

  11 października 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 26 przy ul. Miedzianej odbyły się dzielnicowe uroczystości ze 

 • Plan Lekcji i Zastępstwa

  Plan Lekcji i Zastępstwa
  Drodzy Uczniowie i Nauczyciele

  możecie już sprawdzić Wasz plan lekcji oraz codzienne zastępstwa. Wystarczy kliknąć na odnośniki na górze strony.

 • Nasza nowa strona!

  Nasza nowa strona!
  Strona WWW naszej szkoły jest już dostępna w Internecie! Znajdziesz tu wiele pożytecznych i interesujących informacji - aktualności z życia szkoły, plan lekcji, informacje o zastępstwach, szkolny album zdjęciowy, jadłospis stołówki i wiele więcej.

Aktualności

Kontakt

 • Szkoła Podstawowa nr 386 im. Marszałka Józefa Piłsudskiego
  ul. Grenady 16
  01-154 Warszawa
 • telefon: 22 632-14-60

Galeria zdjęć

Napisz do nas

Jeśli masz jakieś pytania do naszej szkoły, wyślij wiadomość przy użyciu formularza kontaktowego.
Imię*:
Nazwisko*:
Twój e-mail*:
Pytania, uwagi*:
Proszę przepisać tekst z obrazka*:
wczytywanie danych z serwera, proszę czekać
* oznacza pole wymagane